Gelsen teknoloji ile birlikte insanların hayatları kolaylaşmış yüksek kal...
Bizler Kartal Cevizli Evden Eve Nakliyat olarak 30 yılı geçen süredir siz...
Nakliye ihtiyacı insanların yerleşik hayata geçtiği günden i...
Arısoy Nakliyat olarak otuz yıl varlığımızı sürdürdüğümüz nakliye sektöründ...

Referanslarımız

Referanslarımız

Avrupa Yakası Evden Eve Nakliye

0 532 512 1936
0 212 211 9596

Tecrübeli çalışanlarımızla ve güvenilirliğimizle, sektörde aranılan firma yönünde ilerliyoruz. 7/24 bize ulaşabilirsiniz. Türkiye'nin her noktasına hizmet vermekteyiz. Eşyalarınız paketlenip sarılarak açıkta taşınmaz. Taşımalarınız sigorta kapsamındadır. Yükleme ve boşaltma sırasında özenli davranılarak hasarların önüne geçilir. Araçların içinde de itina ile istifleme yapılır. Mobilyalarınız, beyaz eşyalarınız tarafımızca demonte ve montaj yapılır.

Bunun için usta marangozlarımız ve tesisatçılarımız vardır. İşlerinin ehli ekiplerimizle sizlere güvenli taşımacılık sunmaktayız. Araçlarımız çelik kasa ve kapalıdır. Her boyda kamyonlarımızla ve tırlarımızla eşyalarınızın yoğunluğuna göre taşınmalarınız sağlanır. Sizlere söz verdiğimiz tarihlerde nakliye işini gerçekleştiririz. Memnuniyetiniz bizim için her şeyin önündedir.

Uygun fiyatlarımız, kaliteli hizmetimizle faaliyet gösteren firmamızı tercih etmeniz, pişmanlık yaşamayacağınız anlamına gelir. Sorunsuz taşımacılığın adresi olmak için çalışıyoruz Tanışmak dileğiyle...


 

Bu sayfa 3220  defa gösterildi.
Müşteri yorumları : Yorum eklemek için tıklayın.


Arama