Gelsen teknoloji ile birlikte insanların hayatları kolaylaşmış yüksek kal...
Bizler Kartal Cevizli Evden Eve Nakliyat olarak 30 yılı geçen süredir siz...
Nakliye ihtiyacı insanların yerleşik hayata geçtiği günden i...
Arısoy Nakliyat olarak otuz yıl varlığımızı sürdürdüğümüz nakliye sektöründ...

Ferhatpaşa Maltepe Evden Eve Nakliyat

Ferhatpaşa Maltepe Evden Eve Nakliyat

Maltepe Evden Eve Nakliye

0532 512 1936
0216 399 04 63

Anadolu yakasında yer alan ve tarihi Bizans İmparatorluğuna kadar dayanan Maltepe İstanbul'un ilçesi olma şerefine yakın tarihte Kartaldan ayrılarak ulaşmıştır. Marmara Denizi'ne de kıyısı olan bu güzide ilçede yer alan Ferhatpaşa semtinde Arısoy Nakliyat olarak evden eve nakliyat, büro taşımacılığı, fabrika nakliyatı ve piyano ve benzeri değerli ekipmanların taşınması gibi bir çok nakliye sektörüne ait alanda faaliyet göstermekteyiz. Sadece Maltepe'de değil İstanbul'a ait bütün ilçelerde ve ülkemizin birbirinden değerli 81 ilinde nakliye hizmetini yüksek kalitede sunuyoruz.

Maltepe Ferhatpaşa evden eve nakliyat işinizi firmamızdan temin etmeniz için yapmanız gereken yedi gün yirmi dört saat aramanızı bekleyen müşteri temsilcimizi aramak veya iş yerimizde yüz yüze bir görüşme gerçekleştirmektir. Bu iletişimin ardından ücretsiz eksper hizmetimizden yararlanabilir ve taşınma sürecinizin her bir detayı ile ilgili bizden bilgi alabilirsiniz. Kesin kararınızın ardından eksper raporu ile belirlenen eşya kapasitenize ve eşya cinsine göre en uygun araç ve paketleme malzemesi ile yola çıkarak size belirtmiş olduğumuz tarihte taşınma sürecinizi başlatıyoruz. Ambalajlama konusunda titiz davranan bir firma olarak eşyalarınızın deforme olmasının önüne ilk seti kaliteli paketleme hizmetimizle sunuyoruz. Özel hassasiyet gerektiren eşyalarınız için ise özel koliler kullanarak deformasyona uğramaması için gerekli ortam ve koşulları her bir eşyanıza tek tek uyguluyoruz. Alanında uzman ekip arkadaşlarımız sayesinde titizlikle paketlenen eşyalarınız sizin belirleyeceğiniz taşınma yöntemi ile aracımıza indiriliyor ve itina ile olması gerektiği gibi araca yerleştirilerek yeni adresinize doğru yola çıkılıyor. Yukarıda bahsi geçen bütün aşamalarda eşyalarınız hem firma garantisi ile hem de sigortalı olarak işleme tabi tutulacaktır. Dilerseniz araç ruhsat fotokopisini de sizlerle paylaşarak eşyalarınızın tek bir araçla yeni adresinize taşınacağını sizlere garanti ediyoruz.

Maltepe Ferhatpaşa evden eve nakliyat işinde taşıma yöntemini sizin seçiminize bıraktığımızı söylemiştik. Tabi yüksek katlı apartmanlarda, dar koridor ve merdivenlere sahip binalarda Asansörlü nakliyat yönteminin zorunluluk arz etmesi hasebi ile bu koşullarda asansörlü taşımacılık yöntemi uygulanmaktadır. Bunun dışında yöntem seçimi tamamen sizlere bırakılmakta dilediğiniz yöntem ile eşyalarınız yeni adresinize taşınmaktadır. Asansörlü nakliyat eşyalarınızın direk olarak evinizin balkon veya penceresinden aracımıza nakledilmesi işlemleriniz kapsadığı ve koridor ve merdivenlere uğramadığı için deformasyon olasılığını en aza indirmektedir. Bu nedenle her bir yöntemi defalarca icra etmiş bir firma olarak müşterilerimize asansörlü taşımacılık yöntemini tavsiye etmekteyiz.

Maltepe Ferhatpaşa evden eve nakliyat işinde firmamızı tercih ederek ne kadar haklı bir karar verdiğinizi size ispatlayacağımızdan emin olabilirsiniz. Ayrıca firmamızı tercih ettiğiniz için şimdiden çok teşekkür ediyoruz ve yeni adresinizde mutlu, huzurlu ve sağlıklı bir yaşam sürmenizi diliyoruz. İyi günler...

Bu sayfa 1827  defa gösterildi.
Müşteri yorumları : Yorum eklemek için tıklayın.


Arama