Gelsen teknoloji ile birlikte insanların hayatları kolaylaşmış yüksek kal...
Bizler Kartal Cevizli Evden Eve Nakliyat olarak 30 yılı geçen süredir siz...
Nakliye ihtiyacı insanların yerleşik hayata geçtiği günden i...
Arısoy Nakliyat olarak otuz yıl varlığımızı sürdürdüğümüz nakliye sektöründ...

Kadıköy Merdivenköy Evden Eve Nakliyat

Kadıköy Merdivenköy Evden Eve Nakliyat

Kadıköy Evden Eve Nakliye

0532 512 1936
0216 399 04 63

Arısoy Nakliyat olarak otuz yıl varlığımızı sürdürdüğümüz nakliye sektöründe sizlere otuz yılın tecrübesi, bilgi birikimimiz ve çağın şartlarına en uygun ekipman portföyümüz sayesinde yüksek kalitede bir nakliyecilik hizmeti sunacağımızı garanti ediyoruz. Nakliye hizmetlerimiz arasında evden eve nakliyat, büro taşımacılığı, fabrika nakliyatı ve piyano vb değerli aletlerinizin taşınma işlemleri gibi faaliyet alanları da yer almaktadır ve bahsi geçen bütün hizmetleri Kadıköy'ün Merdivenköy Mahallesinde de icra etmekteyiz. Sadece Merdivenköy de değil bütün Kadıköy'de , İstanbul'un Anadolu ve Avrupa yakasında yer bütün ilçelerinde hatta ve hatta Türkiye'nin Edirne'den Kars'a tüm illerinde sizlerin hizmetinizdeyiz.

Kadıköy Merdivenköy evden eve nakliyat hizmetini Kadıköy'ü avucunun içi kadar iyi bilen alanında uzman ekip arkadaşlarımız sayesinde istediğiniz tarihte herhangi bir aksilik yaşamadan gerçekleştirecegimizi garanti ediyoruz. Kadıköy Merdivenköy evden eve nakliyat işinde firmamızı tercih etmeniz durumunda maddı ve manevi olarak kazançlı çıkacağınızı garanti ediyoruz. Firmamız hakkında daha detaylı bir bilgi edinmek için yapmanız gereken yedi gün yirmi dört saat sizin aramanızı bekleyen müşteri temsilcimizle iletişime geçmek veya büromuzda yüz yüze bir görüşme gerçekleştirmektir. Bu görüşmenin ardından dilerseniz ekspertiz hizmeti ile daha kesin konuşarak aklınızdaki soru işaretlerini giderebiliriz. Kesin kararınızın ardından tutanak ve sözleşme imzalayarak yasal güvenceyi karşılıklı olarak garantiliyoruz. Tutanak ve sözleşmede de yer aldığı üzere eşyalarınız taşınma işlemlerinin ilk anından son anına kadar sigortalı olarak işleme tabi tutulacağını da belirtmek isteriz. Sigortanın müdahil olmadığı durumlarda ise firma garantisi ile zararınız karşılanıyor mağdur olmanızın böylelikle önüne geçiliyor. Paketleme konusunda yüksek hassasiyete sahip olduğumuzu ve bu doğrultuda eşyalarınıza en uygun ambalaj malzemeleri temini ile paketleme işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz. Özel hassasiyet gerektiren eşyalarınızı özel koliler vasıtası ile ambalajlayarak deformasyon riskini en aza indiriyoruz. Eşyalarınız itina ile paketleme işlemine tabi tutulduktan sonra dilerseniz asansörlü nakliyat yöntemi ile isterseniz de geleneksel yöntemler kullanarak aracımıza taşıyor ve hassasiyet gerektiren eşyalara dikkat ederek aracımıza yerleştiriyoruz. Ardından yeni adresinize dogru yola çıkarak eşyalarınızı sizden teslim aldığımız sizlere teslim ediyoruz.

Kadıköy Merdivenköy evden eve nakliyat mevsim şartları ne olursa olsun dört mevsimde de tek fiyat tarifesi ile sizlerin hizmetinizdeyiz. Fiyat konusunda da gerekli yardımların yapılacağını memnuniyetle bildiriyoruz. Özellikle öğrenci kardeşlerimize destek mahiyetinde indirimler uygulanacak ve gurbeti onlar için daha zor bir hale sokmayacagiz.

Kadıköy Merdivenköy evden eve nakliyat işinde firmamızı tercih etmeniz durumunda maddı ve manevi olarak kazançlı çıkacağınızı garanti ediyoruz. Firmamıza güvenip ihtiyacınızı firmamızdan temin ettiğiniz için şimdiden çok teşekkür eder iyi günler dileriz...

Bu sayfa 1584  defa gösterildi.
Müşteri yorumları : Yorum eklemek için tıklayın.
Arama