Gelsen teknoloji ile birlikte insanların hayatları kolaylaşmış yüksek kal...
Bizler Kartal Cevizli Evden Eve Nakliyat olarak 30 yılı geçen süredir siz...
Nakliye ihtiyacı insanların yerleşik hayata geçtiği günden i...
Arısoy Nakliyat olarak otuz yıl varlığımızı sürdürdüğümüz nakliye sektöründ...

Kozyatağı evden eve nakliyat

Kozyatağı evden eve nakliyat

Kozyatağı Evden Eve Nakliye

0 532 512 1936
0 216 399 0463

Bizler Kozyatağı  Evden Eve Nakliyat Olarak bu bölgeye 30 yılı geçen süredir hizmet vermekteyiz.Tarih kokan bu semtlerde firmamız açıldığı günden beri hizmet vermekte gerek tarihi eşya nakliyesi gerek ofis,ev eşyası ,Tarihi Eşyalarınızın taşımacılığını %100 güvence ile Nakliye işlemini gerçekleştirmekteyiz.

Firma olarak müşterilerimize ücretsiz ekspertiz hizmeti sağlıyor ayrıca nakliye işlemi sırasında da oluşabilecek hatalara karşı yol güvenliği sigortası yaptırmaktayız böylelikle firmamızdan kaynaklanan herhangi bir sorunda sizlere maddi olarak oluşabilecek kayıpları önlemiş bulunmaktayız.

Bir çok nakliye firmasını aradığınızda nakledilecek bölgeler arası mesafeyi ilk cümlede sorar ve ona göre sizlere bir ücret çıkarmakta daha sonrasında taşınacak malzemelerin fazlalık durumuna göre ek ücretler talep eder ve nakliye esnasında olası bir çizilme deformasyon olaylarında herhangi yasal evrakları bulunmadığı için vatandaşlarımızı mağduriyet altında bırakmakta şikayet başvurusunda bulunamamaktadır. Nakliye işlemi esnasında tüm eşyalarınıza herhangi bir zarar gelmemesi bizim sorumluluğumuzdadır. bizler firma olarak siz değerli müşterilerimize maddi bir kayıp yaşatmamanın garantisini daima vermekteyiz. Manevi olarak müşterilerimizi asla kaybetmemek firmamızın yükselmesini sağlayan en büyük referanslarımız her daim müşterilerimiz olmaktadır.
Bizler bu maneviyatı kaybetmemek adına her daim düzenli kadrolaşmış ve firmamızı müşterilerimizin güvenle tavsiye edebileceği bir firma olmanın bilinciyle çalışmaktayız.
Kozyatağı  Evden Eve Nakliyat bizlerle anlaşma yaptığınız taktirde sonrasında Paketleme Elemanlarımız eşyalarınızın kalıbına uygun olması adına çizilme ve deformasyonları önlemek adına çeşitli materyaller ile eşyalarınızı kaplamaktadır. Binaların yıllanmışlık durumu Asansör olmaması gibi durumlar bizim için sorun teşkil etmemektedir,Eşyalarınıza zarar gelmemesi adına asansörlü vinç kullanmaktayız,Olası bir şüphe aklınızda kalmaması adına nakliye işlemi bitene kadar nakliye aracının ruhsatının bir nüshasını sizlerle paylaşmaktayız.

Yaptığımız işler ile anılmak ve uzman kadromuza güvenerek siz değerli müşterilerimize günden güne daha iyi hizmet sunabilmek için çalışmaktayız.

Kozyatağı  Evden Eve Nakliyat İyi Günler Dileriz.

Bu sayfa 3055  defa gösterildi.
Müşteri yorumları : Yorum eklemek için tıklayın.


inanın ki ilk defa taşınmamda sıkıntı yaşamadım çok taşınan biriyim işlerine bağlılıkları ve çalışma arzusu beni Arısoy nakliyat a bağladı eş dost ve akrabalarıma tavsiye ettim onlarda sorun yaşamadılar her kese tavsiye ederim sorun yaşamazsınız. ALİ AYDIN

arkadaşımın tafsiyesiyle Arısoy nakliyatla taşındım bende tüm eş dost arkadaşlarıma tavsiye ederim sorun yaşamadan huzur içinde taşınabilirsiniz.EDA

Arama